Oyun Hilesi, Oyun Hileleri, Oyun Hilesi İndir, Oyun Hileleri İndir, Oyun Hilesi İndirme Programı, lol oyun hileleri, agario hileleri 2019, agarz hileleri 2019, agarz gold hilesi, android oyun hileleri 2019
Kaliteli Güncel Oyun Hileleri SitesiKaliteli Güncel Oyun Hileleri Sitesi İçin Takipte Kalın...

Nevşehir’de İmam Hatipliler 50.kuruluş Yılında Buluştu

Nevşehir İmam Hatip Lisesi Mezun ve mensupları, Nevşehir İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği (Alemdar) tarafından düzenlenen ve Nevşehir İmam Hatip Lisesi’nin 50. Kuruluş Yıl Dönümü etkinliği kapsamında ‘İmam Hatipliler Buluşması’ adlı programda bir araya geldi.

Nevşehir İmam Hatip Lisesi Mezunu Ahmet İnan tarafından verilen konser ve Mehter Takımı gösterisi ile devam etti. Protokol konuşmalarının akabinde ise İmam Hatip Lisesi ilk mezunlarına Dernek tarafından plaket verildi.

Alemdar Nevşehir İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği Başkanı Dr. Fatih Yakut ise; ‘Nevşehir İmam Hatip Lisesi’nin kuruluşunun 50. yılında gerçekleştirdiğimiz geleneksel buluşmamıza Başta Sayın Valimiz İlhami Aktaş olmak üzere tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyorum’ dedi.

Program, pilav ikramının ardından son buldu. – NEVŞEHİR

Bir önceki yazımız olan Gastro Ankara Lezzet Şöleni başlıklı makalemizde Ankara, haber ve haberi hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.