Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kaliteli Güncel Oyun Hileleri SitesiKaliteli Güncel Oyun Hileleri Sitesi İçin Takipte Kalın...

Ağrı ve Elazığ’da Eğitime Kar Engeli! Okullar 1 Gün Tatil Edildi

Ağrı kent merkezi ve bağlı köylerde, olumsuz hava şartları ve etkili olan kar yağışı nedeniyle eğitime 1 gün süreyle, bugün ara verildi. Elazığ’da da gece saatlerinden itibaren kar yağışının etkili olması nedeniyle bugüntüm okullar tatil edildi.

Ağrı Valiliği, olumsuz hava koşulları ve kar yağışı nedeniyle kent merkezi ve bağlı köylerdeki okulların bugün tatil edildiğini duyurdu. Valilik ayrıca kamu kuruluşlarında çalışan hamile ve engelli personelin de izinli sayılacağını açıkladı.

ELAZIĞ’DA DA EĞİTİME KAR ENGELİ

Elazığ’da geceden başlayan kar yağışının etkili olması nedeniyle bugün için kent genelinde tüm okulların tatil edildiği bildirildi.

Meteorolojinin dün uyarısını yaptığı kar yağışı ve fırtına etkisini gösterdi. Elazığ’da gece başlayan kar yağışı sabaha karşı kenti tamamen beyaza bürüdü. Kar yağışı nedeniyle tüm okullarda eğitime ara verildiği bildirildi.

Bir önceki yazımız olan MEB'in İlk Kez Yapacağı Müdür ve Müdür Yardımcılığı Sınavının Tarihi Belli Oldu başlıklı makalemizde 28 Şubat, Bakan Selçuk ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.