Oyun Hilesi, Oyun Hileleri, Oyun Hilesi İndir, Oyun Hileleri İndir, Oyun Hilesi İndirme Programı, lol oyun hileleri, agario hileleri 2019, agarz hileleri 2019, agarz gold hilesi, android oyun hileleri 2019
Kaliteli Güncel Oyun Hileleri SitesiKaliteli Güncel Oyun Hileleri Sitesi İçin Takipte Kalın...

Laü Öğrencilerinden ‘Sos Çocuk Köyü Yararına Kermes’

Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Psikoloji Kulübü öğrencileri tarafından kulüp danışmanı Yrd. Doç. Dr. Sultan Şehitoğlu Okumuşoğlu öncülüğünde ‘SOS Çocuk Köyü’ne destekte bulunmak amacıyla kermes düzenlendi.

LAÜ Plaza Alanı’nda gerçekleşen kermes hakkında bilgi veren Okumuşoğlu, LAÜ Psikoloji Kulübü öğrencilerinin hazırladıkları yiyeceklerle gerçekleştirmiş oldukları kermeste elde edilen gelirin ‘SOS Çocuk Köyü’ne destek olmak amacıyla bağışlandığını söyledi. Öğrenciler için üniversite ortamındaki sosyal sorumluluk projelerinin gelecek yaşantılarında üstlenecekleri sorumlulukların bir simülasyonunu deneyimlemek gibi algılanabileceğini ifade eden Okumuşoğlu, LAÜ Psikoloji Kulübü’nün geçmiş dönemlerde de benzer projelerle çalışmalar yürüttüklerini ve öğrencilerin bu tür sosyal sorumluluk projelerinin devam etmesinin amaçlandığını ve planlandığını dile getirdi.

LAÜ Psikoloji Kulübü Başkanı Ayşenur Ayyıldız ise, danışman hocalarının öncülüğünde ve arkadaşlarıyla beraber emek vererek düzenledikleri kermeste toplanan yardımların ‘SOS Çocuk Köyü’ne bağışlanması ile yapılan katkıdan dolayı mutlu olduklarını belirtti. – Lefke

Bir önceki yazımız olan 100 Günlük Eylem Planını Açıklayan Erdoğan, Yeni Eğitim Sistemine Geçileceğinin Sinyalini Verdi başlıklı makalemizde haber, haberi ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.