Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kaliteli Güncel Oyun Hileleri SitesiKaliteli Güncel Oyun Hileleri Sitesi İçin Takipte Kalın...

Akdeniz Belediyesi Öğrenciler İçin Gezi Düzenledi

Akdeniz Belediyesi, ilçede öğrenim gören öğrenciler için gezi programı düzenledi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, ilçede öğrenim gören öğrenciler, gerçekleştirilen gezi programıyla kentin tarihi, turistik, kültürel bölgelerini ziyaret edip, sosyal ve sportif tesisleri inceledi.

Ortaokul ve lisede öğrenim gören 600 öğrencinin yer aldığı gezide, 40 öğretmen de öğrencilere refakat etti.

Belediye ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde hazırlatılan program, 17 Ağustos tarihine kadar çeşitli bölgelere düzenlenecek olan gezilerle sürecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akdeniz Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Muhittin Pamuk, ekonomik anlamda dezavantajlı durumda bulunan gençlere ve çocuklara, hayatın her anında ve alanında fırsat eşitliği sunmak için bu tür programlara önem verdiklerini ifade etti.

Çocuklar başta olmak üzere tüm vatandaşların ilçede yapılan hizmetlerden yararlanmasını sağladıklarını kaydeden Pamuk, şöyle devam etti:

‘Vatandaşlarımızın, devletimizin ve yerel yönetimlerin sunduğu sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif imkan yatırımlardan azami ölçüde faydalanmalarını sağlamak, kamu idarecilerinin en önemli görevlerinden biridir. Böylesine renkli, kapsamlı ve geniş bir alana yayılan gezilere katılan çocuklarımızın önünde yeni ufuklar açılacağına, önlerindeki uzun yaşamları için güzel bir yol haritası çizeceklerine inanıyorum.’

Bir önceki yazımız olan Yeni Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Kabinenin Açıklandığı Gün Hisselerini Devretmiş başlıklı makalemizde haber, haberi ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.