Oyun Hilesi, Oyun Hileleri, Oyun Hilesi İndir, Oyun Hileleri İndir, Oyun Hilesi İndirme Programı, lol oyun hileleri, agario hileleri 2019, agarz hileleri 2019, agarz gold hilesi, android oyun hileleri 2019
Kaliteli Güncel Oyun Hileleri SitesiKaliteli Güncel Oyun Hileleri Sitesi İçin Takipte Kalın...

Umurbey’de İlköğretim Haftası Kutlandı

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılının başlaması dolayısıyla, Umurbey İlkokulu ve Umurbey Ortaokulunda İlköğretim Haftası törenle kutlandı.

Çanakkale’nin Lapseki ilçesine bağlı Umurbey Beldesindeki Umurbey İlkokulu ve Umurbey Ortaokulunda İlköğretim Haftası dolayısıyla kutlama töreni düzenlendi.

İki okulun ortaklaşa organize ettiği törene Umurbey Belediye Başkanı Sami Yavaş, Umurbey Belediyesi Şirket Müdürü Önder Çetinkaya, Umurbey İlkokulu Müdürü Ahmet Akyol, Umurbey Ortaokulu Sezgin Tuna, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Törende konuşan Umurbey Belediye Başkanı Sami Yavaş, yeni eğitim öğretim yılında öğrencilere başarı dileklerini iletirken, Umurbey okullarını Çanakkale’nin en iyi eğitim veren okulları arasına sokma başarısı gösteren Umurbey İlkokulu ve Umurbey Ortaokulu idarecileriyle öğretmenlerini tebrik etti.

İlköğretim Haftası kutlama töreni, öğrencilerin okuduğu şiirler ve okula yeni başlayan öğrencilere çiçek verilmesinin ardından sona erdi. – ÇANAKKALE

Bir önceki yazımız olan Tıp Fakültesi Dekanı Karahocagil: 'Meslek Ahlakı ve Bilinçlenme ile Çalışın' başlıklı makalemizde Ahi Evran Üniversitesi, Ankara Gazi Üniversitesi ve Gazi Üniversitesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.