Oyun Hilesi, Oyun Hileleri, Oyun Hilesi İndir, Oyun Hileleri İndir, Oyun Hilesi İndirme Programı, lol oyun hileleri, agario hileleri 2019, agarz hileleri 2019, agarz gold hilesi, android oyun hileleri 2019
Kaliteli Güncel Oyun Hileleri SitesiKaliteli Güncel Oyun Hileleri Sitesi İçin Takipte Kalın...

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinden Personeline Hizmet İçi Eğitim

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından personel verimliliğinin artırılması ve vatandaşlara daha kaliteli hizmet verilmesi amacıyla düzenlenen hizmet içi eğitim çalışmaları devam ediyor.

Eğitim Kurulunca hazırlanan 2018 Yılı Hizmet İçi Eğitim Planı çerçevesinde İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından, Proje Yazma, Türkçeyi Doğru, Güzel Konuşma ve Diksiyon Eğitimleri ile Zabıta Dairesi Başkanlığı ve İtfaiye Dairesi Başkanlığı personeline yönelik Stres Yönetimi konulu eğitim programları düzenlendi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda, Eylül, Ekim ve Kasım aylarının ilk iki günü devam eden eğitimlere, 379 personel katıldı. Eğitimlere katılan personele eğitim programı sonunda katılım sertifikası da verildi. – TEKİRDAĞ

Bir önceki yazımız olan Önce Öğreniyorlar Sonra Üretiyorlar başlıklı makalemizde Antep, Ekonomi ve Gaziantep hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.