Oyun Hilesi, Oyun Hileleri, Oyun Hilesi İndir, Oyun Hileleri İndir, Oyun Hilesi İndirme Programı, lol oyun hileleri, agario hileleri 2019, agarz hileleri 2019, agarz gold hilesi, android oyun hileleri 2019
Kaliteli Güncel Oyun Hileleri SitesiKaliteli Güncel Oyun Hileleri Sitesi İçin Takipte Kalın...

Tarihi Okulun Müdürü Romantik İlişki Yaşayanları Okuldan Atacağını Söyledi

Kuzey Galler'de bulunan bir okulun müdürü, sevgilisi olan öğrencileri okuldan atacağını söyledi. Müdürün bu sözleri büyük tepki çekti.

OKUL 185 BİN LİRA

Okulların kız ya da erkek arkadaş bulma yeri olmadığını söyleyen okul müdürü Toby Belfield, öğrenciler arasındaki romantik ilişkileri onaylamayacağını söyledi. Müdürün görevli olduğu Ruthin Okulu yıllık bedeli 185 bin Türk Lirası.

KÖTÜ REFERANS VERECEĞİNİ SÖYLEDİ

Müdür 15 ve 17 yaş aralığındaki 6 öğrenciye Eylül'de yeni bir okul bulmalarını söyledi. Bay Belfield, okulda 'herhangi bir cinsel temasa' sahip öğrencileri kovmaktan 'tereddüt etmeyeceğini' belirtti ve sevgilisi olan öğrencilere daha kötü üniversite referansları vereceğini de sözlerine ekledi.

700 yaşındaki okulun müdürü okula sevgililik ilişkisine hiç bulaşmadan katılmak isteyen pek çok kişi olduğunu söyledi. Müdür, gençler zamanlarını romantizme değil de çalışmaya ayırırsa daha iyi bir üniversiteye gidebilecekleri, kendisinin de bunu sağlamaya çalıştığını ifade etti.

Bir önceki yazımız olan Pasinler'de 'Aile İçi Şiddet' Konulu Eğitim Semineri Verildi başlıklı makalemizde Erzurum, haber ve haberi hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.