Oyun Hilesi, Oyun Hileleri, Oyun Hilesi İndir, Oyun Hileleri İndir, Oyun Hilesi İndirme Programı, lol oyun hileleri, agario hileleri 2019, agarz hileleri 2019, agarz gold hilesi, android oyun hileleri 2019
Kaliteli Güncel Oyun Hileleri SitesiKaliteli Güncel Oyun Hileleri Sitesi İçin Takipte Kalın...

Seydişehir Hem’de Yaz Kursları Sona Erdi

Seydişehir Halk Eğitimi Merkezi tarafından açılan yaz Kur’an kurslarını derece ile bitiren kursiyerlere ödülleri verildi.

Maarif Merkezi, Merkez ilkokulu ve Gazi ilkokulunda düzenlenen ödül törenlerine Kaymakam Aydın Erdoğan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ahmet Refik Dereli, müdür yardımcıları ve öğrenciler katıldı.

İlkokul ve ortaokul öğrencilerinden oluşan 13 sınıftan yaklaşık 200 kursiyerin katıldığı kursları birinci, ikinci ve üçüncü olarak bitiren kursiyerler Kaymakam Aydın Erdoğan ve eşi Hava Erdoğan ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar tarafından gram altın ile ödüllendirildi.

Kaymakam Erdoğan maddi katkı ve desteklerinden dolayı Eti Alüminyum A.Ş. başta olmak üzere kursları düzenleyen Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne, görevli öğretmenlere ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan Bakka'dan Yenişehir Atatürk Ortaokulu Projelerine Onay başlıklı makalemizde Anne, Atatürk ve Batı Karadeniz hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.