Oyun Hilesi, Oyun Hileleri, Oyun Hilesi İndir, Oyun Hileleri İndir, Oyun Hilesi İndirme Programı, lol oyun hileleri, agario hileleri 2019, agarz hileleri 2019, agarz gold hilesi, android oyun hileleri 2019
Kaliteli Güncel Oyun Hileleri SitesiKaliteli Güncel Oyun Hileleri Sitesi İçin Takipte Kalın...

Nkü ve İşkur Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Tekirdağ Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (İŞKUR) ile Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) arasında üniversite öğrencilerinin mesleki deneyimlerini arttırmak amacıyla iş birliği protokolü imzalandı.

NKÜ’den yapılan açıklamaya göre, rektörlük binasından düzenlenen imza törenine NKÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, İŞKUR Müdürü Yaşar Esen ve Çorlu Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Lokman Hakan Tecer katıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen rektör Şimşek öğrencilerinin okullarını bitirmeden meslek atılımını sağlamak istediklerini belirterek, ‘Üniversitemiz kurulduğu günden bu yana öğrencilerine en iyi eğitimi verme amacıyla çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi olarak bölgemizdeki tüm sanayicilerle görüş alışverişinde bulunmanın yanı sıra yapılan işbirliği protokolleri ile de gelişen teknolojiyi yakından takip etme ve öğrencilere bu teknolojiden en iyi şekilde yararlanma fırsatını sunmaktayız.’ ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan KYK Burs Kredi Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? başlıklı makalemizde haber, haberi ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.