Oyun Hilesi, Oyun Hileleri, Oyun Hilesi İndir, Oyun Hileleri İndir, Oyun Hilesi İndirme Programı, lol oyun hileleri, agario hileleri 2019, agarz hileleri 2019, agarz gold hilesi, android oyun hileleri 2019
Kaliteli Güncel Oyun Hileleri SitesiKaliteli Güncel Oyun Hileleri Sitesi İçin Takipte Kalın...

Mşü’de ‘Gelin Tanışalım Hayra Ortak Olalım’ Etkinliği

Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Hayırda Buluşanlar Topluluğu (HBT), düzenlediği ‘Gelin Tanışalım Hayra Ortak Olalım’ etkinliği ile yeni öğrencilerle bir araya geldi.

Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) bünyesinde birçok farklı alanda gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarla adından söz ettiren Hayırda Buluşanlar Topluluğu (HBT), üniversiteye yeni kayıt yaptıran öğrencilere yönelik bir etkinlik düzenledi. ‘Gelin Tanışalım Hayra Ortak Olalım’ başlığı altında Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen tanıtım ve tanışma etkinliğine; Muş Alparslan Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Hayırda Buluşanlar Topluluğu Danışmanı Hatip Erdoğmuş, topluluk üyeleri, öğretim görevlileri ile yeni öğrenciler katıldı.

Çeşitli ikramların yapıldığı tanıtım ve tanışma etkinliği ile ilgili açıklamalarda bulunan Erdoğmuş, ‘2018-2019 eğitim öğretim yılında üniversitemizi kazanan yeni öğrencilerimize yönelik ‘Gelin Tanışalım Hayra Ortak Olalım’ başlığı altında topluluğumuzu tanıtmak ve yeni öğrencilerle tanışmak anlamında bir etkinlik düzenledik’ dedi. – MUŞ

Bir önceki yazımız olan Afad'da Eğitimler Başladı başlıklı makalemizde haber, haberi ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.