Oyun Hilesi, Oyun Hileleri, Oyun Hilesi İndir, Oyun Hileleri İndir, Oyun Hilesi İndirme Programı, lol oyun hileleri, agario hileleri 2019, agarz hileleri 2019, agarz gold hilesi, android oyun hileleri 2019
Kaliteli Güncel Oyun Hileleri SitesiKaliteli Güncel Oyun Hileleri Sitesi İçin Takipte Kalın...

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Kariyer Zirvesi Başlıyor

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İnovatif Düşünce ve Uygulama Kulübü 2014 yılından bu yana ağırlıklı olarak kişisel gelişim ve kariyer odaklı akademik çalışmalarda baş göstermektedir.

Bunun yanında 14 kişiden oluşan bu topluluk Burdur’ un ücra köşelerindeki köy okullarını ziyaret ederek öğrencilerin materyal ihtiyaçlarını gidermeye çalışarak sosyal sorumluluk projelerinde de yer alıyorlar.

21 Nisan 2018 tarihinde Burdur’da gerçekleşecek olan ” 2. MAKÜ KARİYER ZİRVESİ’ ise; İş, sanat, teknoloji, medya, spor, sanat dünyasının liderlerinin ve Türkiye genelinde farklı üniversitelerin katılımıyla gerçekleşecek olan ulusal bir eğitim platformu olarak kulübün yeni çalışmalarından biridir.

10.00-17.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan etkinlik hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon: www.makukariyerzirvesi.com adresinde.

Bir önceki yazımız olan Erken Seçim YKS'ye Denk Geldi, YÖK Tarihi Değiştirdi başlıklı makalemizde Ankara, Cumhurbaşkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.