Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kaliteli Güncel Oyun Hileleri SitesiKaliteli Güncel Oyun Hileleri Sitesi İçin Takipte Kalın...

Kuran Kursu Öğrencilerine Yaz Kursu Hediye

Karesi Belediyesi Kuran kursunda eğitim gören çocukları spor okullarında kurs ile ödüllendiriyor.

Karesi ilçesinde Kuran kurslarında eğitim gören çocuklar, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın talimatı ile merkez ve kırsal mahallelerdeki Kuran Kurslarında eğitim gören çocuklar, Karesispor Okulu Yaz dönemi kursuna katılarak, yüzme, paten kayma, ata binmeyi ve ok atmayı öğreniyor.

Kuran kursunda Kur’an-ı Kerim okuyan yüzlerce Karesi Belediyesi’nin proje sayesinde her gün Fatih Okulu, Karahallılar Okulu, Atatürk Lisesi ve Sakarya Karesi Park’ta yüzme eğitimi alıyor. Öğrencilerin okullarda uzman eğiticilerin gözetiminde yüzdüklerini ve diğer sportif faaliyetlerden faydalandıklarını dile getiren Hatipler Cami İmamı Ramazan Kahraman, ‘Çocuklarımızın ihtiyaç duyduğu bone, şapka şort gibi ihtiyaçları belediyemiz tarafından ücretsiz olarak karşılanıyor. Belediyemizin yaptığı bu faaliyet çocuklarımız ve aileleri tarafından takdirle karşılanıyor. Belediyemizin bu hizmetine gönülden destek veriyor, Karesi Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz’a teşekkür ediyoruz’ dedi. – BALIKESİR

Bir önceki yazımız olan Valilik Personeli Aktaş'a Veda Yemeği başlıklı makalemizde haber, haberi ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.