Oyun Hilesi, Oyun Hileleri, Oyun Hilesi İndir, Oyun Hileleri İndir, Oyun Hilesi İndirme Programı, lol oyun hileleri, agario hileleri 2019, agarz hileleri 2019, agarz gold hilesi, android oyun hileleri 2019
Kaliteli Güncel Oyun Hileleri SitesiKaliteli Güncel Oyun Hileleri Sitesi İçin Takipte Kalın...

Kaymakam Kanyılmaz Okul Müdürleri ile Toplantı Yaptı

Suluova Kaymakamı Erdoğan Kanyılmaz, ilçedeki okul müdürleri ile değerlendirme toplantısı düzenledi.

Kanyılmaz, Suluova Öğretmenevi’nde gerçekleştirilen toplantıda, öğrencilerin vatanını milletini seven, milli ve manevi değerlerine bağlı, geleceğe güvenle bakan faydalı bireyler olarak yetiştirilmesi gerektiğini söyledi.

Öğrencilerin dünya ile yarışabilecek bilgi, beceri ve donanıma sahip kılınmasının öncelikli hedefleri olduğuna işaret eden Kanyılmaz, eğitim ve öğretimde başarı için mutlaka öğretmen, öğrenci ve veli üçgeninin kurulması gerektiğini söyledi.

Kanyılmaz, öğrencilerin motivasyonlarının artırılması, sosyal ve kültürel yaşantılarının zenginleştirilmesi, çağın gelişimlerini takip edebilmeleri, her türlü olumsuzluklara karşı ve kötü alışkanlıklardan korunmaları için eğitim çalışanlarına büyük görev düştüğünü kaydetti.

Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu ve okul müdürleri katıldı.

Bir önceki yazımız olan Andımız'ın Yazarı Reşit Galip Kimdir? başlıklı makalemizde haber, haberi ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.