Oyun Hilesi, Oyun Hileleri, Oyun Hilesi İndir, Oyun Hileleri İndir, Oyun Hilesi İndirme Programı, lol oyun hileleri, agario hileleri 2019, agarz hileleri 2019, agarz gold hilesi, android oyun hileleri 2019
Kaliteli Güncel Oyun Hileleri SitesiKaliteli Güncel Oyun Hileleri Sitesi İçin Takipte Kalın...

Evde Eğitim Alan Öğrenciler Karnelerini Aldı

Evde eğitim alan öğrenciler karnelerini aldı

NİĞDE – Niğde'de engel durumları nedeniyle evlerinde eğitim gören 2 öğrenciye karnelerini Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, öğrencileri evde ziyaret ederek verdi.
Vali Şimşek, Niğde Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar ile birlikte engel durumları nedeniyle evlerinde eğitim gören Zahide Sefer İlkokulu 2. Sınıf öğrencisi Yusuf Şenkul ve Gazi Ortaokulu 6. Sınıf öğrencisi Emre Ballı'yı ziyaret etti.
Öğrencilere karnelerini veren Vali Şimşek, karne hediyesi olarak ta tablet hediye etti. Özel öğrencilerin evde çok iyi eğitim aldıklarını belirten Vali Şimşek açıklamasında şunları söyledi: 'Niğde'mizde 47 tane özel çocuğumuz var evde eğitim hizmeti alan. Bunların bazılarını ziyaret edip onların karnelerini takdim ediyoruz. Onların karne sevinçlerine ortak oluyoruz' dedi.

Bir önceki yazımız olan 18 Milyon Öğrenci Karnelerini Aldı, Yarıyıl Tatili Başladı! başlıklı makalemizde Eryaman, haber ve haberi hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.