Oyun Hilesi, Oyun Hileleri, Oyun Hilesi İndir, Oyun Hileleri İndir, Oyun Hilesi İndirme Programı, lol oyun hileleri, agario hileleri 2019, agarz hileleri 2019, agarz gold hilesi, android oyun hileleri 2019
Kaliteli Güncel Oyun Hileleri SitesiKaliteli Güncel Oyun Hileleri Sitesi İçin Takipte Kalın...

Ekvator Ginesi’ndeki FETÖ Okulu Türkiye Maarif Vakfına Devredildi

Ekvator Ginesi’nin başkenti Malabo’daki FETÖ ile iltisaklı okul Türkiye Maarif Vakfına devredildi. Türkiye Maarif Vakfı’ndan yapılan açıklamaya göre, Başkent Malabo’daki FETÖ ile iltisaklı olan ve bünyesinde anaokulu, ilkokul, ortaokul ile lise eğitim kademeleri bulunan okulun devri, Ekvator Ginesi Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Maarif Vakfı yetkililerinin katılımıyla düzenlenen törenle yapıldı.

DEVİR ANLAŞMASI SONRASI DEVİR İŞLEMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türkiye Maarif Vakfı Başkanı Prof. Dr. Birol Akgün, Nisan ayında Ekvator Ginesi Cumhurbaşkanı, Dışişleri Bakanı ve Eğitim Bakanı ile yapılan devir anlaşması ardından bugün devir işlemleri gerçekleştirildiği söyledi.

‘KÖKLÜ KÖPRÜLERİN KURULMASINA VESİLE OLACAK’

Türkiye Maarif Okulları Türkiye ile Ekvator Ginesi arasındaki daha köklü köprülerin kurulmasına vesile olacağını ifade eden Akgün, şöyle konuştu:

‘Başkent Malabo’daki FETÖ iltisaklı okulun, Türkiye Maarif Vakfı’na devir işlemleri için Türkiye’nin Malabo Büyükelçisi Şebnem Cenk’in, Ekvator Ginesi Eğitim, Yükseköğretim ve Spor Bakan Yardımcısı Maria Jesus Ncara Owono ve Dışişleri Bakanlığı Avrupa ve Amerika Genel Müdürü Fabiola Angono Miko ve vakfımızın yetkililerin katılımı ile gerçekleştirilen törenle devredildi.

Bir önceki yazımız olan Okumanın Yaşı Yok! başlıklı makalemizde Açık Lise, Açık Öğretim Lisesi ve Bekir Kaplan hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.