Oyun Hilesi, Oyun Hileleri, Oyun Hilesi İndir, Oyun Hileleri İndir, Oyun Hilesi İndirme Programı, lol oyun hileleri, agario hileleri 2019, agarz hileleri 2019, agarz gold hilesi, android oyun hileleri 2019
Kaliteli Güncel Oyun Hileleri SitesiKaliteli Güncel Oyun Hileleri Sitesi İçin Takipte Kalın...

Başkan Kocabaş’tan Girişimcilik Kursuna Ziyaret

Afyonkarahisar Esnaf Odaları Birliği (ESOB) Başkan Vekili ve Kahveciler Odası Başkanı Atilla Kocabaş, girişimcilik kursunu zuyaret ederek katılımcılara başarılar diledi.

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) İl Müdürlüğü ile Kahveciler Odası işbirliğinde düzenlenen girişimcilik kursunu ziyaret eden Kocabaş, hepinizin, birer işyeri açarak hem ailenize hem şehrimize hem de ülke ekonomisine katkı sağlayacağını dile getirdi. Kocabaş, ‘Her zaman dediğimiz gibi, bu süreçte kafanıza takılan ve aşamadığınız her konuda yanınızdayız. İşyeri açarak hem istihdamı arttıracak, hem işsizliğe engel olacak, hem de ülkemize katkı vereceksiniz’ dedi.

4 gün sürecek girişimcilik kursunu tamamlayan adaylar, sertifikalarını önümüzdeki günlerde alacak. – AFYONKARAHİSAR

Bir önceki yazımız olan Darende Bekir Ilıcak Myo Yeni Öğrencilerini Bekliyor başlıklı makalemizde haber, haberi ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.