Oyun Hilesi, Oyun Hileleri, Oyun Hilesi İndir, Oyun Hileleri İndir, Oyun Hilesi İndirme Programı, lol oyun hileleri, agario hileleri 2019, agarz hileleri 2019, agarz gold hilesi, android oyun hileleri 2019
Kaliteli Güncel Oyun Hileleri SitesiKaliteli Güncel Oyun Hileleri Sitesi İçin Takipte Kalın...

Ayvalık’ta Öğrencilerin Karne Heyecanı

Ayvalık'ta öğrencilerin karne heyecanı

BALIKESİR – Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde 2017-2018 Eğitim ve Öğretim Yılı'nın ilk dönemi sona erdi. Yarıyıl tatiline gören öğrencilerin karne heyecanlarını velileriyle birlikte yaşadıkları gözlendi.
Ayvalık'ta sömestr tatili öncesinde düzenlenen karne töreni ilçenin en büyük mahallesi olan Altınova'daki 14 Eylül İlköğretim Okulu'nda gerçekleşti. Burhaniye Kaymakamı ve Ayvalık Kaymakam Vekili Hüseyin Öner'in yanı sıra Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır'ın öncülüğünde Okul Müdürü Fikret Bilir, okul idaresi, öğretmenler, öğrenciler ve velilerin hazır bulunduğu karne töreninde; okulun 1. Sınıf öğrencilerine karneleri dağıtıldı. Minik öğrencilere karnelerini dağıtan Kaymakam Hüseyin Öner'in sempatik tavırları öğrencileri mutlu etti. Törende konuşan Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır, öğrencilere iyi bir yarıyıl tatili dileyerek, karnelerdeki notların öğrenciler kadar velilerine de verilen notlar olduğunun altını çizdi.
Çocukların Türkiye'nin geleceğinde en değerli varlıklar olduğunu söyleyen Güner Bahadır, 'Siz velilerimizden tek istediğimiz, çocuklarınızın her zaman yanlarında olmanızdır. Ben öğrencilerimizin iyi bir tatil geçirmelerini, iyice dinlenmelerini istiyorum' dedi.
Karne dağıtımı sırasında konuşan Burhaniye Kaymakamı ve Ayvalık Kaymakam Vekili Hüseyin Öner de; 1. Sınıf öğrencilerinin ilk karne heyecanında onların bu heyecanına ortak olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, 'Ben bu konuda önce öğretmenlerimize ve siz velilerimize çok teşekkür ediyorum. İnşallah bugün burada yaşanılan heyecan ve büyük ilgi, bundan sonraki eğitim dönemlerinde de devam eder. Hepimizin gayreti, çocuklarımızın iyi yetişmesine yöneliktir' dedi.

Bir önceki yazımız olan Başarılı Karne Alan Öğrencilere Civciv Dağıtıldı başlıklı makalemizde Ali Ulvi, Ali Ulvi Kurucu ve Ali Yaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.