yerli araba fakirin sitesi oyun hilesi otomobil sitesi teknoloji sitesi magazin sitesi alexa hileleri ilksite zengin sitesi birincisite aksaray sondakika bilecik sondakika bolu sondakika artvin sondakika edirne sondakika hatay sondakika izmir sondakika kilis sondakika konya sondakika mersin sondakika ankara hastabakıcı kocaeli sondakika mugla sondakika rize sondakika yalova sondakika karabuk haberleri diyarbakir haberleri hakkari haberleri afyon haberleri duzce sondakika mardin haberleri ankara sondakika burdur haberleri kuşadası escort sakarya haberleri tokat haberleri trabzon haberleri kayseri sondakika adana haberleri antalya sondakika samsun haberleri amasya haberleri aydin haberleri ordu haberleri denizli haberleri mani sasondakika bursa haberleri webgelişim teknokentim teknolojiyi olaypara script indir warez script indir warez tema indir warez script tema indir warez theme indir ücretsiz warez theme indir ücretsiz script indir arayüzweb gaziantep haberleri gaziantep haber merkezi deneme testi
a
istanbul organizasyon evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve nakliyat, gaziantep asansörlü taşıma, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep palyaço,
X
https://www.popads.net/api/website_code?key=APIKEY&website_id=5064736&mb=0.5&of=1

Steam Next Fest 2023 Demo Teklifleri – #3

ad826x90
https://www.popads.net/api/website_code?key=APIKEY&website_id=5064736&mb=0.5&of=1

Steam Next Fest’te yüzlerce demo yer alıyor, biz de olabildiğince çok demoyu denemeye çalışıyoruz. O kadar oyuna göz atınca da “Bizi 20 oyunda durduran ne?” diye düşündük, 3. Listemizle karşınıza çıkmaya karar verdik. Elbette bu listeyle de son bulmuyor oynadığımız ve oynanacak demolar listemiz. Sizin de tekliflerinizi bekleriz.

https://www.popads.net/api/website_code?key=APIKEY&website_id=5064736&mb=0.5&aab=1&of=1

Steam Next Fest 2023 Demo Teklifleri – #2

Steam Next Fest 2023 Demo Teklifleri – #1

Bulwark: Falconeer Chronicles

ad826x90

Thomas Sala, tek başına geliştirdiği The Falconeer ile dikkat çekmeyi başarmıştı. Artık de o oyunda yarattığı okyanus dünyasında geçen bir kent kurma/strateji oyunu olan Bulwark: Falconeer Chronicles ile karşımızda. Okyanus üzerindeki adalarda kaynaklar toplayıp yerleşim ünitenizi genişletmeye, sonra da adım adım daha çok adaya yayılmaya çalışıyoruz. Thomas Sala bu oyunuyla da ödüllere aday olabilecek mi bakalım.

https://www.popads.net/api/website_code?key=APIKEY&website_id=5064736&mb=0.5&aab=1&of=1

Charrua Soccer

Arcade futbol oyunlarını seviyorsanız, sizler için yeni bir alternatif daha geliyor sevgili Oyungezerler. Charrua Soccer sempatik futbolcularla yeşil alanlarda fırtına üzere esmemize imkân veriyor. Oyunun demosunu birinci oynadığımda “Böyle bir çeviriyle bu demoyu öneremem!” diyerek vazgeçmiştim, zira Türkçe çeviride hayli argo bir söz yer alıyordu. Sonradan bu kısmın düzeltildiğini görüp rahatladım. Fakat hala Türkçe çevirisi çok berbat, belirtmek durumundayım, çıkışına kadar bu sorunu çözeceklerini umuyorum.

Noun Town Language Learning

Araya bir de eğitici öğretici oyun sıkıştırıvereyim dedim sevgili Oyungezerler. Noun Town, daha evvel de benzerilerini gördüğümüz lisan öğretim oyunlarından birisi. Elbette “bir oyun oynadım, yabancı lisan öğrendim” dedirtecek, sihirli bir formülü yok. Ancak tekrar de yeni lisanlar öğrenmeye istekli olanlar için hoş bir pratik aracı olarak kıymetlendirilebilir. Japonca, Korece, Çince, İspanyolca, Fransızca, Almanca ve İtalyanca’yı destekleyen oyunda, etraftaki objelerin o lisandaki karşılıklarını görüyor, sözlerin ne formda söylem edildiğini dinleyebiliyor, hatta siz de gerçek bir formda söylem edip etmediğiniz test edebiliyorsunuz. Demoda ses tanıma özelliği çok da düzgün çalışmıyor, geliştirici grup de esasen demonun girişinde bunu belirtmiş, oyun çıktığında âlâ bir halde işleyeceğini söz etmişler. Küçük oyunlarla ve interaktif derslerle lisan öğretimine odaklanan Noun Town, 31 Ağustos’ta çıkış yapacak.

Ebenezer and The Invisible World

Charles Dickens’ın “Bir Yılbaşı Öyküsü” isimli meşhur kıssasından uyarlanan bir oyun Ebenezer and The Invisible World. Kahramanımız Ebenezer Scrooge, hayalet dostlarının da yardımıyla Londra sakinlerine yardımcı olmaya, onları içinde bulundukları tatsız durumlardan kurtarmaya çalışıyor. Metroidvania çeşidindeki oyun benim hoşuma gitti, gözüm üzerinde olacak, bakalım sizler de beğenecek misiniz.

ad826x90

Magin: The Rat Project Stories

Darkest Dungeon, hem görsel tarafıyla hem de mekanikleriyle kendinden sonra gelen kimi oyunlara ilham kaynağı oldu denilebilir. Bu oyunlara yenileri de katılıyor. Magin: The Rat Project Stories, bir noktaya kadar bu örneklerden birisi olarak görülebilir, en azından birinci bakışta bu türlü bir izlenim veriyor; görsel üslubu Darkest Dungeon’ı andırıyor, çatışmalarda da emsal bir sıra tabanlı çatışma mantığı benimsenmiş durumda. Ancak biraz oynamanız Darkest Dungeon’ın bir klonu olmadığını görmeniz için kâfi, farklılaştığı noktalar bulunuyor -ki bunların başında deste idaresi ve bu desteye dayalı çatışma mekaniği geliyor. Bir aksilik olmaz, erteleme görmezse bu yıl içerisinde gelecek oyunlardan. Merakla bekliyoruz kendisini.

Deathtrap Dungeon: The Golden Room

Son yıllarda FMV denildiğinde akla gelen birinci firmalardan birisi de Wales Interactive, hatta birinci sırada yer alıyor olabilir kendileri. Önümüzdeki devirde de Wales Interactive’den beklediğimiz üretimler var; Ian Livingstone’un tanınan kitabından uyarlanan bir interaktif sinema olan Deathrap Dungeon da onlardan birisi. Demoda yaklaşık 10 dakikalık bir kısmı oynuyoruz. Bu kadarı da aslında fikir edinmek için kâfi. Bu yıl içerisinde oyun severlerle buluşacak. Umuyorum âlâ bir FMV olur, takipteyiz.

The Isle Tide Hotel

Hazır FMV ve Wales Interactive demişken, bu yıl çıkacak öteki üretimleri The Isle Tide Hotel demosunu da listeye katıvereyim dedim 🙂 Kızı kaçırılan bir babayı yöneteceğimiz oyunda, Isle Tide Hotel’de toplanan kültün oyununu bozup Eleanor’u kurtarabilecek miyiz sizce? Demosu Deathtrap Dungeon’a nazaran daha uzun. Etkileşim sayısının da daha fazla olduğunu söyleyebilirim. Bu yılın hoş FMV’lerinden birisi olacağını umuyorum. Şimdi net tarih muhakkak olmasa da Ağustos ayı içerisinde geleceği söyleniyor.

Gord

Steam Next Fest’te strateji severlerin yüzünü güldürecek kadar çok oyun mevcut ve bunlardan birisi de Gord. Oyunun karanlık bir tonu bulunuyor. Bir yandan yerleşim yerinizin ihityaçlarını karşılayıp binalar inşa ederken yahut inşa ettiğiniz binaları geliştirirken, öte yandan etraftaki tehditlerle gayret etmeniz gerekiyor elbette. Bunun yanında bir de köyünüzün sakinlerinin sıhhat durumlarına da dikkat etmeniz, akıl sıhhatlerinin yerinde olmasına itina göstermeniz gerekiyor. Kıssası de keşfedilecek gizemler barındırıyor üzere görünmekte. Demosuyla benden artıyı kapan oyunlardan birisi oldu. Bakalım bu beklentileri karşılayabilecek mi, bunu 8 Ağustos’tan itibaren daima birlikte göreceğiz.

Rosewater

Rosewater, Beklediğimiz İndie’ler serisinde yer verdiğimiz bir öbür oyun. Eser, o yazıda bu oyunu neden merakla beklediğimizi hoş özetlemişti, onun üzerine çok da kelam söyleyemem. Demosuyla bu beklentileri ne kadar karşılayabileceğine dair fikir edinme fırsatını buluyoruz. Francisco Gonzalez’in bir evvelki oyunu Lamplight City’yi oynayıp beğenmişseniz, bu oyunu da seveceğinizi söyleyebilirim. Tekrar hayli emek verilen bir oyun bizleri bekliyor. 2021’de çıkacaktı, lakin 2023’e kadar sarktı bu tarih. Ne diyelim, geç olsun, güç olmasın. Ortaya hoş bir oyun çıktıktan sonra biraz daha dişimizi sıkarız artık.

Shadow Gambit: The Cursed Crew

Eser aslında çok hoş bir birinci bakış yazısı yazdı, o yüzden bana çok da kelam düşmüyor. Bu listede kendisine yer vermemin sebebi, bir kere daha hatırlatmak. Kesinlikle bakılacak demolar listenize kaydetmekle kalmayın, takip listenizde de üst sıralara ismini yazıverin bir zahmet 🙂

Bunlar dışında daha evvel önerdiğimiz Firebird üzere şimdi çıkış yapmamış oyunların demolarına da bakabilirsiniz. Öte yandan bir de deneyip bu seferlik es geçebiliriz dediğim demolar da oldu.

Between Horizons, takip listemdeki oyunlardandı. Her ne kadar klasik çeşitten bir macera tecrübesi yaşatabilecek bir oyun olduğunu düşünsem de demosunda bilhassa metinlerle ilgili meşakkatler çok göze batıyor, her yerde “missing text” görmekten gına geldi, biraz daha beklemekte yarar var güya.

The Matchless Kung Fu da beklediğimi bulamadığım bir öbür demo oldu. Kung Fu idmanı yaptığımız kısımlar hoş olsa da oyun dünyasının boş olması, karakter denetiminin çok ayarsız olması (az biraz uğraşsak kıyıdan dağ zirvesine zıplayacak gibiyiz), yaptığımız şeylerin çok anlamsız hissettirmesi (ne diye taş, kütük vs topluyoruz, konut mi dikecek karakterimiz) üzere ayrıntılar oyunla arama aralık koymama neden oldu.

Three Kingdoms Zhao Yun, umutlu olduğum oyunlardan. Açıkçası demonun girişinde de heveslendirmedi değil. Fakat şimdi 1-2 dakikalık kısmını oynamışken ne ileri ne geri gidebildiğimiz, hiçbir şey yapamadan öylece kalakaldığımız bir yere varınca canım doğal olarak biraz sıkıldı. Bir de tekrar tekrar deneyip birebir problemle karşılaşınca teslim bayrağını çektim, başka demolara gerçek yol aldım. Bunu da bir öteki sefere dediğim oyunların ortasına yazmış olayım.

Önceki yazılarda da bu yazının girişinde de belirttiğim üzere oynadığımız ve oynamayı planladığımız demolar bunlarla sonlu değil. Sırasını bekleyen daha bir çok demo var. Son 2 günü âlâ değerlendirip takip listelerimizi güncellemekte yarar var sevgili Oyungezerler.

ad826x90
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Bir Trajedinin Hikayesi: OceanGate Titan

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.