Oyun Hilesi, Oyun Hileleri, Oyun Hilesi İndir, Oyun Hileleri İndir, Oyun Hilesi İndirme Programı, lol oyun hileleri, agario hileleri 2019, agarz hileleri 2019, agarz gold hilesi, android oyun hileleri 2019
Kaliteli Güncel Oyun Hileleri SitesiKaliteli Güncel Oyun Hileleri Sitesi İçin Takipte Kalın...

İşitme Engelli Bisikletliler Serik’te Yarışıyor

İşitme engelli bisikletliler Serik'te yarışıyor

Namık Kemal KILINÇSERİK (Antalya), (DHA)

ANTALYA'nın Serik ilçesinde bu yıl ikincisi düzenlenen Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Türkiye Bisiklet Şampiyonası 40 sporcunun katılımıyla başladı.

2 gün serecek yarışmaya kadın ve erkeklerde toplam 40 sporcu katıldı. Şampiyonada dereceye girecek sporcular 5- 13 Mayıs 2018 tarihleri arasında Belçika'da yapılacak olan MTV Avrupa Şampiyonası'na katılacak.

Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Yakup Ümit Kihtir, Bu yıl ikincisini düzenliyoruz. 2 gün sürecek şampiyonada kadın ve erkekler branşında sporcularımız yarışacak. 5- 13 Mayıs tarihlerinde Belçika'da yapılacak olan MTV Avrupa Şampiyonası'na oyuncuları seçmek için bu yarışmayı yapıyoruz. Milli takımımıza buradan oyuncu seçeceğiz. Geçen yıl olimpiyatlara katıldık, sıralamalarda pek iyi değildik. Yarışmanın dışında mayıs ayına kadar hocalarımızın nezaretinde turnuva ve kamplar yapacağız dedi.

Bir önceki yazımız olan kpss'siz lise mezunu polis alımı 2018 başlıklı makalemizde Askerlik Tecil Bozdurma, KPSS'siz Lise Mezunu Polis Alımı ve Polis Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.