Oyun Hilesi, Oyun Hileleri, Oyun Hilesi İndir, Oyun Hileleri İndir, Oyun Hilesi İndirme Programı, lol oyun hileleri, agario hileleri 2019, agarz hileleri 2019, agarz gold hilesi, android oyun hileleri 2019
Kaliteli Güncel Oyun Hileleri SitesiKaliteli Güncel Oyun Hileleri Sitesi İçin Takipte Kalın...

İnstagram’da En Çok Takipçisi Olanlar Kimler? 2018

instagram TakipçiHerkesin merak ettiği bir konu instagram’da en çok takipçisi olanlar kimler sorusunun cevabı. Kimisi Dünya genelinde en çok takipçi kimde var onu merak ederken, kimisi de Türk ünlüler arasındaki takipçi rekabetini merak ediyor. Bu yazımızda size instagram’ın takipçi sıralaması hakkında bilgi vereceğiz.

2018 Yılında Instagram’da En Çok Takipçi Kimde Var?

Günümüz teknolojisinde insanların en çok zaman harcadığı yerlerden birisi de sosyal medyadır. Sosyal medya siteleri arasında da instagram önde geliyor. Peki instagram’ın önde gelenleri kimdir derseniz. Instagram’da En Çok Takipçisi Olanlar Listesi 2018 gibi yazılara göz atabilirsiniz.

Şahsi görüşüm tanımadık binlerce takipçimiz olacağına sevdiğimiz ya da gerçekten çevremizde olanların hesabımızı takip etmesi yönündedir. Ancak insanlar popüler kişileri merak ediyorlar. Bazıları onlarla yarışıyor ancak ilk 100’e baktığımızda genellikle tüm Dünya tarafından tanınan kişiler veya markalar olduğunu görüyoruz. Sıradan bir kişinin en çok takipçisi olanlar listesine girmesi imkansız diyebiliriz.

Instagram’da En Çok Takipçisi Olan Türkler 2018

Instagram’da çok takipçisi olan Türkler listesine de yine aynı şekilde listeden bakmamız mümkündür. Birinci sırada tuzla yaptığı şovla adından söz ettiren nusret vardır. Gönül isterdi ki bir bilim adamıyla vs. onur duyalım ancak kebap ta bizim değerlerimizden birisi, olsun.

Listedeki diğer çok takipçisi olan Türkler ise sinema ve TV oyuncuları ya da mankenlerden oluşuyor. Bunların dışındakiler ise genellikle şarkıcılardan oluşuyor diyebiliriz.

Tam listeye yine instakip.com ‘un hazırladığı bakabilirsiniz. Instagram takipçi satın almanın tek adresi olan instakip, instagram gibi sosyal medya sitelerinin hakkında merak edilen konuları da sitelerinde paylaşmaktadır.

Bir önceki yazımız olan İnstagram Takipçi Kasma başlıklı makalemizde instagram begeni hilesi ve instagram takipçi hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.