yerli araba fakirin sitesi oyun hilesi otomobil sitesi teknoloji sitesi magazin sitesi alexa hileleri ilksite zengin sitesi birincisite aksaray sondakika bilecik sondakika bolu sondakika artvin sondakika edirne sondakika hatay sondakika izmir sondakika kilis sondakika konya sondakika mersin sondakika ankara hastabakıcı kocaeli sondakika mugla sondakika rize sondakika yalova sondakika karabuk haberleri diyarbakir haberleri hakkari haberleri afyon haberleri duzce sondakika mardin haberleri ankara sondakika burdur haberleri kuşadası escort sakarya haberleri tokat haberleri trabzon haberleri kayseri sondakika adana haberleri antalya sondakika samsun haberleri amasya haberleri aydin haberleri ordu haberleri denizli haberleri mani sasondakika bursa haberleri webgelişim teknokentim teknolojiyi olaypara script indir warez script indir warez tema indir warez script tema indir warez theme indir ücretsiz warez theme indir ücretsiz script indir arayüzweb gaziantep haberleri gaziantep haber merkezi deneme testi
a
istanbul organizasyon evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve nakliyat, gaziantep asansörlü taşıma, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep palyaço,
X
https://www.popads.net/api/website_code?key=APIKEY&website_id=5064736&mb=0.5&of=1

Epic Games Store Yılbaşı Tatili İndirimi – 50 TL Altı Oyunlar

ad826x90
https://www.popads.net/api/website_code?key=APIKEY&website_id=5064736&mb=0.5&of=1

Halen mahallî fiyatlandırmaya devam etmesi ve TL ile satış yapması zati Epic Games Store’u avantajlı kılıyordu. Yılbaşı Tatili İndirimi kampanyası da bu pozisyonu perçinledi diyebiliriz. Bir yandan indirimler, bir yandan EGS kuponu ve %10 iade, çok hoş oyunları çok hesaplı fiyatlarla almanıza imkân veriyor.

https://www.popads.net/api/website_code?key=APIKEY&website_id=5064736&mb=0.5&aab=1&of=1

Ne vakit Steam’i takip eder ve fiyatlandırma siyasetinde değişikliğe sarfiyat, bilemiyoruz. Bu nedenle hazır fırsat ayağımıza kadar gelmişken kıymetlendirmekte yarar var diye düşündük, indirimlerde öne çıkan oyunları listeleyelim dedik.

Tabii bu türlü bir liste yapmaya başlayınca hangi oyunları listeye alacağımızı belirlemek iddia edebileceğiniz üzere biraz sıkıntı oluyor. Bunun için 50 TL’lik bir hudut belirledik, bu fiyatın altında kalan oyunlardan bir liste hazırladık. Elbette dışarıda kalan birçok oyun bulunuyor. Bunlar ortasında “Şu oyundan da bahsetseydiniz uygun olurdu” dedikleriniz varsa, yorumlarınızı bekleriz. Lafı daha fazla uzatmadan listemize geçelim artık, bakalım içlerinde beğeneceğiniz oyunlar var mıymış…

Disco Elysium – The Final Cut

ad826x90

https://www.popads.net/api/website_code?key=APIKEY&website_id=5064736&mb=0.5&aab=1&of=1

Listeye garantili bir oyunla başladığımı düşünebilirsiniz, lakin bu türlü bir fiyatı görmüşken paylaşmamak olmazdı. Olağan fiyatı 61 TL -ki bu fiyat bile bu oyun için hayli düşük bir fiyat zati. Bunun üzerine indirimde fiyatı 15,25 TL olmuş. Hele bir de 199 TL ve üzeri bir sepet oluşturursanız, son yılların en âlâ RYO’larından birisini 10,22 TL üzere bir fiyata satın alabilirsiniz, daha ne olsun!

“Disco Elysium’u bu kadar özel kılan nedir?” sorusuna karşılık vermeye kalksam bu yazının sonu gelmez 🙂 Lakin yeniden de belirtmeden geçmeyelim, geliştirici takım inanılmaz bir iş başardı. Bir düşünün, çatışma sistemi bulunmayan bir oyun yapacaksınız, oyununuzda upuzun metinler bulunacak ve rol yapma sistemi bu uzun mu uzun diyaloglara dayanacak, lakin siz tekrar de oyuncuları ekran başında tutabilecek ve oyununuzu sevdirmeyi, keyifle oynatmayı başaracaksınız. Nereden bakarsanız bakın takdire şayan bir iş bence. ZA/UM grubu daha birinci oyunlarıyla ismini hafızalarımıza kazımayı başardı.

Bu harika RYO tecrübesini şimdi deneyim etmemiş olanlar bugünden tezi yok Disco Elysium’a bir baht versinler derim. Türkçe lisan dayanağı bulunduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Böylelikle, daha evvel lisan pürüzü nedeniyle bu oyuna aralı duranlar için de bir mazeret kalmadı artık 🙂

> Disco Elysium – İnceleme

Metro Exodus – Gold Edition

Takip eden okurlarımız bilirler, Metro Exodus son yıllarda en sevdiğim oyunlar ortasında yer alıyor. Bunun münasebetlerini daha evvel birçok kere yazdım, tekrara düşmeyeyim, merak edenler varsa da “Metro Exodus’u Neden Çok Sevdim?” yazımıza alalım kendilerini 🙂

Metro serisi zati hayli hoş 2 oyuna sahipti. Üçlemenin finaliyse bizleri yeni bir doruğa taşıdı diyebiliriz. “Yarı açık dünya” formülüne geçilecek olması başlarda serinin birtakım hayranlarını endişelendirirken, bunu ne kadar başarılı bir formda uyguladığı görülünce bütün telaşlar silinip gitti. Görsel istikametten muazzam bir işe imza atılmış olması, kıssanın başarılı bir biçimde bağlanması, oynanış kısmında sunulan tatmin edici tecrübe derken cinsinin en uygun örneklerinden birisi olmayı başardı.

Normal satış fiyatı 233 TL iken 46,60 TL’ye inmiş bulunuyor. 200 TL’lik bir paket içerisinde satın alırsanız da 31,22 TL’ye geliyor. Standart versiyonu da 187 TL’den 37,40 TL’ye inmiş durumda. Lakin bence hazır almışken ek paketleri de içeren Gold Edition’ı alın.

ad826x90

> Metro Exodus – İnceleme

Syberia: The World Before

Syberia, başarılı macera oyunu serileri ortasında yer alıyor. Serinin son oyunu Syberia: The World Before, Mart 2022’de oyun severlerle buluşmuş ve beğenilen bir oyun olmayı başarmıştı. Serinin evvelki oyunlarındaki kahramanımız Kate Walker ile 2. Dünya Savaşı’nın ayak seslerinin duyulmaya başlandığı devirlerde genç bir piyanist olarak güçlü günlerden geçen Dana Roze’un öykülerini kesiştiren bir macera bekliyor oyun severleri bu oyunda. Oyunun müziklerine de Inon Zur ve Budapeşte Filarmoni Orkestrası imza atmış durumda.

Oyunun olağan fiyatı 69 TL, indirimli olaraksa 17,25 TL’ye satılıyor. 200 TL’lik bir paket oluşturarak 11,56 TL’ye almanız da mümkün. Şayet macera oyunlarını seviyorsanız, aldığınıza pişman olmayacağınız oyunlardan, hele de bu kadar ucuzken.

Stygian: Reign of the Old Ones

Son yıllarda Lovecraft’tan esinlenen birçok oyun geliştirildi, lakin ne yazık ki bu oyunların değerli bir kısmının beklentileri karşıladığını söylemek çok da mümkün görünmüyor. Yerli oyunlarımızdan Stygian: Reign of the Old Ones ise, bu hususta istisna olarak görülebilecek örneklerden.

Yapımcılarının tabiriyle “korku, kayıp ve mecnunluk üzerine Lovecraft esintili bir RYO” olan Stygian, bu işin altından layıkıyla kalkmış bir oyun. Bilhassa karakter arketipleri ve inanç sistemiyle, çatışmalarda akıl sıhhatinin (deliliğin) olumlu-olumsuz tesirler doğurmasıyla, görsel usulü ve genel olarak klasik RYO’ları andıran yapısıyla başarılı bir oyun var karşımızda. Olağan fiyatı 190 TL iken indirimle 38 TL’ye satılıyor. 200 TL’lik bir paket içerisinde 25,46 TL’ye satın alabilirsiniz.

> Stygian: Reign of the Old Ones – İnceleme

Chuchel

Amanita Design, rahatlıkla başarılı bağımsız üretimciler ortasında ismini sayabileceğimiz stüdyolardan birisi. Çıkardıkları her bir oyunla bir biçimde oyun severlerin gönlünü kazanmayı başarıyorlar. Machinarium, Botanicula, Samorost serisi… Her birisi kendine has, özel oyunlar. Chuchel de bu listenin renkli üyelerinden. Oyuna ismini veren sempatik kıl yumağımız Chuchel ile çalınan değerli kirazını geri alabilmek için keyifli bir maceraya atılıyoruz. Tanıtım metninde denildiği üzere “Baltaları sıyıracak, bir dizi özgün bulmacada Chuchel’e yardım edecek, bol bol güleceksiniz”. Doğal bir de “Kirazlara karşı tuhaf bir tutku gelişecek içinizde” 🙂 Oynayın, eşinize dostunuza da oynatın.

Oyunun olağan fiyatı da makul, 34,99 TL. İndirimli olarak 8,74 TL’ye satılıyor. 200 TL’lik paket içerisindeki fiyatıysa 5,86 TL oluyor.

Hazır başlamışken öteki Amanita Design oyunlarına da bir baht vermeyi düşünebilirsiniz. Samarost 2 indirimli olarak 5,39 TL’ye, Samorost 3 14,99 TL’ye, Botanicula 10,99 TL’ye ve Pilgrims de 7,49 TL’ye satılıyor. Bir sefer daha hatırlatmış olayım, 200 TL’lik paketler içerisinde satın alarak bu fiyatların üzerinden %33 indirim de alabilirsiniz. Bu durumda Chuchel dahil olmak üzere bu 5 oyunu toplam 32 TL’ye satın almış oluyorsunuz -ki bence süper bir paket olur bu halde.

Alan Wake Remastered

Alan Wake 2 bu seneye damga vuran oyunlardan birisi oldu. TGA 2023’ün de yıldız isimlerindendi. Alan Wake 2 bütçenizi zorlayacaksa yahut oynayıp birinci oyunun nasıl olduğunu merak ediyorsanız, birinci oyunun Remastered versiyonuna göz atmayı düşünebilirsiniz. Bunun için de çok hoş bir fırsatınız var. Olağan fiyatı da aslında hududumuzun altında kalıyor, 49 TL. Bunun üzerine bir de önemli bir indirim görerek 16,17 TL’ye inmiş. Bu da yetmez derseniz, 200 TL’lik bir paket içerisinde 10,83 TL’ye satın alabilirsiniz.

> Alan Wake Remastered – İnceleme

Ruined King: A League of Legends Story

Riot, League of Legends için farklı tiplerde yan oyunlar geliştirmeye karar vererek ne kadar da âlâ bir iş yapmış, o denli değil mi? Bu yolu açan birinci oyun olan Ruined King, LoL şampiyonlarından bir grup kurup Kara Sis’in sırlarını ortaya çıkarmak için Gölge Adalar’a yelken açtığımız bir sıra tabanlı RYO. Öncesinde ne kadar beklenti vardı bilemem, ancak çıktıktan sonra performansıyla yüzleri güldürdüğüne kuşku yok. Oyunun Türkçe seslendirme ve altyazı dayanağının de bulunduğunu belirtmeden geçmeyelim.

Ruined King’i listeye alırken bir ölçü hile yapmış olabilirim 🙂 Olağanda indirimli fiyatı 59,99 TL. Hasebiyle 50 TL’lik sonumuzun üzerinde kalıyor. Lakin 200 TL’lik bir paket oluşturup satın alırsanız 40,19 TL oluyor fiyatı. Böylelikle hududumuzu da aşmamış oluyoruz, o denli değil mi 🙂

> Ruined King: A League of Legends Story – İnceleme

Eliniz değmişken bir öbür LoL oyunu Hextech Mayhem’i de satın almayı düşünebilirsiniz. Olağan fiyatı 35 TL iken 21 TL’ye inmiş durumda, 200 TL’lik paket içerisinde de 14,07 TL oluyor.

> Hextech Mayhem: A League of Legends Story – İnceleme

Darksiders Genesis

Darksiders Genesis, bizleri üçlemenin öncesine götürüp kıssanın başlangıcı konusunda aydınlatmıştı. Co-op olarak da oynanabilen oyunda, mahşerin dört atlısından Savaş (War) ve Çatışma’yı (Strife) yönetiyoruz. Çatışma pek renkli ve eğlenceli bir karakter, soğuk esprileriyle Cehennem’in bile buz kesmesini sağlayabiliyor 🙂 Kendisiyle bu oyun sayesinde tanışmış olduk, devamını da bekliyoruz.

Normal satış fiyatı 65 TL olan oyun, indirimli olarak 16,25 TL’ye satılıyor. 200 TL’lik bir paket içerisinde satın alırsanız fiyatı 10,89 TL oluyor. Bu fiyatın karşılığını verecek bir oyun, o mevzuda bir telaşınız olmasın.

> Darksiders Genesis – İnceleme

Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit

Crowns and Pawns; Broken Sword, Still Life ve Syberia üzere klasik macera oyunlarından esinlenen bir imal. Aslında bulmacalarıyla, göndermeleriyle, oyun içinde karşılaşabileceğiniz kimi ayrıntılarla da bunu açıkça ortaya koyuyor. Fakat yalnızca eskilere öykünüp kalan bir oyun da değil, kendince dokunuşlar da yapmış, birkaç hoş fikir de barındırıyor. Macera oyunlarını sevenler için güzel bir alternatif olduğunu söyleyebiliriz.

Normal fiyatı 32 TL olan oyun, indirimli olarak 14,40 TL’ye satılıyor. 200 TL’lik bir paket içerisinde aldığınızdaysa fiyatı 9,65 TL’ye iniyor.

> Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit – İnceleme

Blasphemous

İspanyol oyun stüdyoları son yıllarda dikkat çeken işlere imza atıyorlar. Bunlardan birisi de Sevilla merkezli The Game Kitchen tarafından geliştirilen Blasphemous diyebiliriz -ki esasen 2. oyunun gelmesi de bu görüşü dayanaklar nitelikte bir gelişme. Souls serisine öykünen birçok oyun çıkmış olabilir, lakin bunu başarılı bir halde yerine getirebilenlerin sayısı epeyce az. Blasphemous’ı gönül rahatlığıyla bu başarılı örnekler ortasına yazabiliriz. Görsel tarafıyla, gizemli kıssasıyla ve bu öyküyü anlatım üslubuyla dikkat çeken oyun, soulslike – metroidvania usulü oyunları sevenler için en güzel alternatiflerden. Şayet siz de bu cins oyunları seviyorsanız ve bugüne kadar oynamamışsanız, Blasphemous’ı da alışveriş listenize dahil edin.

Oyunun olağan fiyatı 60 TL, indirimli fiyatıysa 15 TL. 200 TL’lik bir paketle de 10,05 TL’ye geliyor.

> Blasphemous – İnceleme

Listeyi hazırlarken Game Pass, EA Play vb. aboneliklerle fiyatsız oynanabilen oyunlarla daha evvel Epic Games Store tarafından fiyatsız olarak verilmiş oyunları kıymetlendirme dışında bırakmaya karar vermiştim, yoksa bu listenin sonu gelmeyecekti 🙂 Tekrar de bu kümeden birkaç oyunu da paylaşmış olalım.

Mass Effect Legendary Edition

Mass Effect’in gelmiş geçmiş en yeterli RYO serilerinden birisi olduğuna kuşku yok. Her ne kadar Andromeda çok beğenilmemiş, eleştirilmiş olsa da birinci 3 oyun nitekim de övgüyü hak eden oyunlardı. Bir yine üretimle üçlemeyi bir sefer daha oyun severlerle buluşturmaları da çok yerinde bir atılım oldu. Böylelikle vaktinde seriyi oynamış olanlar geri dönmek, oynamamış olanlar da bu harika seriyle tanışmak fırsatı buldu.

Halihazırda olağan fiyatı 599,99 TL iken %90 indirimle 59,99 TL’ye satılıyor. Bunun üzerine bir de 200 TL’lik paketle satın alınması halinde 40,19 TL’ye iniyor fiyatı. Game Pass yahut EA Play aboneliğiniz yoksa, bu fiyata hiç düşünülmeden alınabilecek bir paket.

> Mass Effect Legendary Edition – İnceleme

Phoenix Point: Complete Edition

X-Com’un yaratıcısı Julian Gollop’un “X-Com’un manevî devam oyunu” olarak isimlendirdiği Phoenix Point, çıkışında birtakım tartışmalara bahis olmuşsa da bu durum düzgün bir taktik strateji oyunu olduğu gerçeğini gölgelememeli diye düşünüyorum. Complete Edition içerisinde kestirim edilebileceği üzere oyunun ek paketleri de yer alıyor. Olağan fiyatı 49 TL iken %50 indirimle 24,50 TL’ye satılıyor. 200 TL’lik bir paket içerisindeyse fiyatı 16,42 TL oluyor. Game Pass abonesi değilseniz değerlendirilebilecek bir fırsat.

Dying Light Definitive Edition

Ülkemizde de hatırı sayılır bir oyuncu kitlesine sahip, tanınan bir oyun Dying Light. Bunda hiç elbet oyundaki birtakım karakterlerin bize aşina gelecek isimlere sahip olması ve oyunun geçtiği hayali kentin isminin de Harran olması tesirliydi lakin tek münasebet bu değildi elbette. Parkur mekanikleri ve gece-gündüz döngüsünün başarılı kullanımıyla öne çıkan bir oyundu. Çıkışından sonra da uzun bir mühlet boyunca desteklendi, birçok ek paket geldi. Sonuç olarak da onlarca, hatta yüzlerce saat oynanabilecek bir oyun olmayı başardı. Definitive Edition, oyunun bütün ek paketlerini içeren versiyonu.

Oyunun olağan satış fiyatı 119 TL iken %80 indirimle 23,80 TL’ye satılıyor. 200 TL’lik bir paket içerisinde 15,95 TL’ye satın alınabiliyor.

Dying Light: Enhanced Edition, Epic Games Store tarafından fiyatsız olarak verilmişti. Onun fiyatı da 59 TL’den 17,70 TL’ye (kupon ile satın alındığında 11,86 TL) inmiş durumda. Satın almak niyetindeyseniz bence birkaç lira daha verip Definitive Edition’ı satın almayı düşünebilirsiniz.

Star Wars: Squadrons

Vaktinde TIE Fighter ve X-Wing oyunlarıyla haşır neşir olanlar, yıllardır emsal şekilde bir oyun bekliyorlardı dersek herhalde yanlış olmaz. Gerçi Star Wars: Battlegrounds 2’de de birtakım kısımlarda uzay kapışmaları vardı fakat direkt doğruya bu stil bir oyun için Star Wars: Squadrons’u beklemek gerekti. Bir sefer daha uzayda it dalaşı yapmanın keyfine vardığımız Squadrons, kimi eksikleri bulunsa da düzgün bir oyundu bence.

EA Play oyunlarından. Daha evvel EGS tarafından da ücretsiz verilmişti ancak o fırsatı kaçırmış olanlar varsa diye paylaşmak istedim. Olağanda 279,99 TL’ye satılan oyunun fiyatı %95 indirimle 13,99 TL’ye inmiş durumda. 200 TL’lik bir paket içerisinde satın aldığınız takdirde fiyatı 9,37 TL’ye iniyor. Bu türlü bir oyunu bu fiyata alabilmek latife üzere.

> Star Wars: Squadrons – İnceleme

Frostpunk Game of the Year

11 bit studios, evvel This War of Mine ile sivil bireylerin bir savaş ortamında hayatta kalma uğraşına ortak etmişti bizleri (-ki o oyun da kütüphanenizde yoksa satın almayı düşünebilirsiniz, indirimli fiyatı 6,20 TL). Sonrasında da Frostpunk ile bir iklim felaketinin akabinde hayatta kalma gayreti veren bir toplumun yazgısını ellerimize teslim ettiler. Bunun ne kadar güçlü bir çaba olduğunu ziyadesiyle hissettiriyordu oyunun her bir ayrıntısı. Sonrasında gelen ek paketler de bizi hem kıssanın öncesine hem sonrasına götürdü, bu güçlü macerayı genişletti.

Her ne kadar ana oyun daha evvel Epic Games Store tarafından fiyatsız olarak verilmişse de ve Game Pass kütüphanesinde yer alıyorsa da, ek paketleri de içeren Game of the Year versiyonunu satın almayı düşünebilirsiniz. 79 TL’den 22,12 TL’ye inmiş durumda. Bir de 200 TL’lik paket içerisinde alırsanız fiyatı 14,82 TL oluyor.

Son olarak, sepetinizi hazırlarken değerlendirmeye alabileceğiniz öteki kimi oyunları da süratlice paylaşıp bu yazımızı noktalamış olayım.

Tomorrow Corporation oyunları Little Inferno, Human Resource Machine ve 7 Billion Humans çok şirin oyunlardır. Olağan fiyatları 19 TL iken indirimde 6,46 TL üzere bir fiyatla satılıyorlar. 200 TL’lik sepette de fiyatları 4,33 TL’ye geliyor. Bir de Little Inferno: Ho Ho Holiday Edition var, indirimli fiyatı 6,40 TL; şayet 200 TL’lik sepet içerisinde alırsanız da 4,29 TL oluyor.

Weappy Studio; “yozlaşma, cürüm ve entrika” dolu öyküler anlatmayı seviyor; bu stüdyo tarafından geliştirilen 3 oyunu da değerlendirmeye alabilirsiniz. This Is the Police’in fiyatı 25 TL’den 6,25 TL’ye (4,19 TL), This Is The Police 2’nin fiyatı 45 TL’den 11,25 TL’ye (7,45 TL) ve Rebel Cops’un fiyatı da 32 TL’den 8 TL’ye (5,36 TL) inmiş bulunuyor.

Biraz eskilere gidelim, Disciples serisinin birinci oyunlarına bakalım bir de. Disciples Sacred Lands Gold’un fiyatı 17 TL’den 3,40 TL’ye (2,28 TL), Disciples II: Rise of the Elves’in fiyatı da 10 TL’den 2 TL’ye (1,34 TL) inmiş bulunuyor. Bu fiyatlar sahiden de inanılmaz. Şu anda 2-3 liraya ne alınabiliyor ki? Her ne kadar fiyatı inmemiş olsa da Disciples II: Gallean’s Return de 13 TL’ye satılıyor, 200 TL’lik bir paket içerisinde aldığınızda fiyatı 8,71 TL’ye geliyor.

Eski şekil RYO’ları da anmazsak olmaz. Planescape: Torment: Enhanced Edition, Baldur’s Gate: Enhanced Edition, Baldur’s Gate II: Enhanced Edition ve Icewind Dale: Enhanced Edition’ın fiyatları 33 TL’den 11,55 TL’ye inmiş, 200 TL’lik sepette de 7,74 TL’ye geliyorlar. Baldur’s Gate: Deluxe Edition’ı alayım derseniz de 17,15 TL’ye (11,49 TL) satın almanız mümkün.

FMV stili oyunları seviyorsanız, bu tipten de hesaplı alternatifler bulunuyor. Late Shift, The Shapeshifting Detective ve The Complex’in fiyatları 21 TL’den 10,50 TL’ye (7,04 TL); Bloodshore, Who Pressed Mute on Uncle Marcus? ve The Bunker’ın fiyatı da 21 TL’den 12,60 TL’ye (8,44 TL) inmiş durumda.

Başlangıçta da belirttiğim üzere listeye eklenebilecek çok fazla oyun var. Biz burada noktalayalım, gerisini paylaşmak da sizlere kalsın, olur mu sevgili Oyungezerler?

ad826x90
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Epic Games Store’un Sıradaki Fiyatsız Oyunu – Fallout 3: GotY Edition

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.