Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kaliteli Güncel Oyun Hileleri SitesiKaliteli Güncel Oyun Hileleri Sitesi İçin Takipte Kalın...

Millî Savunma Bakanlığı operasyonun adını açıkladı: Şanlı ordumuz Güvenli Bölge Harekâtı için hazırdır

Milli Savunma Bakanlığı, 'Şanlı ordumuz Güvenli Bölge Harekâtı için hazırdır' açıklamasında bulundu. Bakanlığın yaptığı açıklamada Türkiye'nin yapacağı sınır ötesi operasyonun adının 'Güvenli Bölge Harekâtı' olduğu da ifade edildi.Bakanlığın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeler kullanıldı: 'Gücünü asil milletimizden alan TSK, PKK/PYD- YPG-SDG ve DEAŞ gibi terör örgütleri başta olmak üzere her türlü tehdit ve tehlikeye karşı gece gündüz, yaz kış, dağ bayır demeden azim ve kararlılıkla mücadelesini sürdürmektedir. Şanlı ordumuz Güvenli Bölge Harekâtı için hazırdır.' TANKLI PAYLAŞIM DİKKAT ÇEKTİ Ayrıca yapılan paylaşımda Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Türk bayraklı tanklarının bulunduğu bir görsel de paylaşıldı.

Bir önceki yazımız olan Sırbistan Cumhurbaşkanı, resmi karşılamada Hidayet Türkoğlu ile boy ölçüştü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.